lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

Samochody zastępcze

Szkoda komunikacyjna w wyniku wypadku lub stłuczki może być bardzo problematyczna. Oczywiście dokładna naprawa i przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia drogowego wymaga czasu. Niektórzy w tym czasie nadal potrzebują samochodu dla celów prywatnych czy też zawodowych. Na szczęście posiadamy w swojej ofercie kolejną przydatną usługę, jaką jest wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy.

W naszej ofercie można znaleźć bardzo wiele marek i modeli pojazdów przeznaczonych na wynajem. Są one sprawne technicznie oraz regularnie kontrolowane. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że otrzyma pojazd spełniający odpowiednie wymagania oraz zapewniający najwyższy poziom dynamiki, komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Oferujemy nie tylko auta najwyższej jakości, ale również przystępne ceny za wynajmowane pojazdy. Dodatkowo w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość „podciągnięcia” wynajmu auta pod usługę likwidacji szkody i rozliczenia takiej usługi z ubezpieczycielem czyli bezgotówkowo dla klienta.

Zachęcamy do skorzystania z takiej formy pomocy. Każdemu klientowi zapewniamy najlepsze pojazdy zastępcze do wyboru.

< blacharstwo samochodowe