lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

Nasze zalety

Korzystanie z naszej oferty wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim usługi blacharsko-lakiernicze są wykonywane przez specjalistów posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie. Te cechy są istotne w wykonywaniu poprawek i kompleksowych napraw o charakterze blacharskim oraz lakierniczym. Każdy klient naszej firmy może liczyć na wysoką jakość takich napraw, po których samochód zostanie przywrócony pod względem wyglądu do stanu sprzed stłuczki lub wypadku.

Oczywiście samo doświadczenie i kwalifikacje nie wystarczą. Potrzebny jest również profesjonalny sprzęt. To właśnie wysokiej jakości zaplecze techniczne jest naszym kolejnym atutem. Fachowo wyposażony warsztat blacharski i lakiernia to istotne atuty, dzięki którym każde zlecenie jest wykonywane w krótkim czasie, ale z zachowaniem odpowiedniej dokładności.

Nie należy zapominać o szeregu usług dodatkowych i udogodnień dla wszystkich klientów. Mają oni możliwość skorzystania z usługi holowania pojazdów z miejsca zdarzenia do naszego warsztatu. Dodatkowo zapewniamy bezgotówkowe usuwanie szkód komunikacyjnych dzięki naszym licznym kontaktom i rozliczeniom z firmami ubezpieczeniowymi (załatwianie formalności po stronie klienta ograniczamy do minimum).

Kolejnym istotnym udogodnieniem jest możliwość wynajmu pojazdu zastępczego przez klienta. Dzięki temu nie pozostanie on bez środka transportu na czas naprawy własnego auta. Wszystkie oferowane przez nas auta są sprawne technicznie, bezpieczne i komfortowe.

Atutem naszej firmy są również przystępne ceny oraz fakt, że obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

< Blacharz lakiernik