lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Szkoda komunikacyjna powstała w wyniku stłuczki lub wypadku może być problematyczna. W takiej sytuacji należy skorzystać z pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych blacharzy oraz lakierników. Tylko najlepsi specjaliści, tacy jak zatrudnieni w naszej firmie, są w stanie zlikwidować takie szkody i przywrócić pojazd do stanu sprzed stłuczki lub wypadku.

Radzimy sobie z likwidacją szkód w pojazdach różnych marek. Dzięki dużemu doświadczeniu branżowemu zapewniamy najwyższą skuteczność działania oraz najwyższą jakość napraw. Stosujemy wyłącznie najlepsze, dopracowane procedury, a także bardzo dobre systemy kontroli jakości.

W pierwszej kolejności należy zgłosić szkodę komunikacyjną u ubezpieczyciela lub bezpośrednio u nas. Po skompletowaniu dokumentów związanych ze szkodą i po uzgodnieniu sprawy z ubezpieczycielem dokonujemy oględzin uszkodzonego pojazdu. Konieczne jest też zamówienie części zamiennych. Dopiero po spełnieniu tych warunków możemy przystąpić do naprawy o charakterze blacharsko-lakierniczym.

Gwarantujemy przystępne ceny, a także oferujemy możliwość likwidacji szkód w trybie bezgotówkowym. W takiej sytuacji rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.

< samochód zastępczy na czas naprawy blacharsko-lakierniczej