lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

O firmie

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży motoryzacyjnej. Od kilkunastu lat zajmujemy się realizacją zleceń obejmujących blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. W swojej ofercie posiadamy naprawę i lakierowanie całych pojazdów oraz poszczególnych elementów. Wszystkie te zlecenia są wykonywane przez wykwalifikowany personel korzystający z nowoczesnego zaplecza technicznego. Dzięki temu każdy klient ma gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie. Po prostu pojazd po naprawie będzie wyglądać jak przed stłuczką czy też poważniejszym wypadkiem.

Ze względu na duże doświadczenie podejmujemy się praktycznie wszystkich, nawet nietypowych i bardzo trudnych zadań. Oferujemy fachowe usuwanie szkód komunikacyjnych oraz drobne poprawki blacharskie i lakiernicze. Jeśli chodzi o usuwanie szkód to usługa ta może być całkowicie sfinansowana z ubezpieczenia AC lub OC sprawcy zdarzenia. Dzięki licznym kontaktom z ubezpieczalniami oferujemy rozliczenia bezgotówkowe, w których to nasza firma bierze na siebie wszelkie formalności.

Oprócz podstawowych usług związanych z blacharstwem i lakiernictwem, nasza firma oferuje wiele usług dodatkowych. Między innymi wynajmujemy pojazdy zastępcze na czas naprawy, a także oferujemy dojazd na miejsce zdarzenia i odholowanie pojazdów do naszego warsztatu.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na nasze umiejętności, doświadczenie i profesjonalizm. Zapewniamy wyłącznie wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również małe, średnie i duże firmy.