lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

Rozliczenia bezgotówkowe

Kolejnymi istotnymi elementami naszej oferty są bezwypadkowe naprawy nadwozi. Usługa tego typu przydaje się, gdy karoseria ulegnie uszkodzeniu w wyniku wypadku lub kolizji drogowej. W takim wypadku warto skorzystać z usług profesjonalistów zatrudnionych w naszym warsztacie. Po naprawie auto będzie działać i wyglądać tak jak przed wypadkiem. Dzięki temu jego użytkowanie będzie komfortowe i bezpieczne, a do tego nie będzie problemów z późniejszą sprzedażą pojazdu za dobrą cenę.

Bardzo dużym atutem naszej firmy jest fakt bezgotówkowych napraw nadwozi. Oznacza to, że koszty naprawy można pokryć z ubezpieczenia. Posiadamy szerokie kontakty z firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu klient nie musi płacić za usługę. Załatwiamy wszelkie formalności z ubezpieczycielem, więc klient nie musi się niczym martwić. Wyjątkiem są sytuacje, w których zlecający jest zobowiązany do pokrycia podatku VAT lub gdy polisa ubezpieczeniowa posiada zapisany udział własny.

Sam proces rozliczenia bezgotówkowego polega na tym, że ubezpieczyciel przelewa należność za usługę bezpośrednio firmie naprawiającej (odroczony termin płatności). Dzięki temu klient nie musi rezerwować żadnych środków na poczet przyszłego przelewu.

< lakiernictwo samochodowe