lakiernik podczas malowania

Blacharz lakiernik WarszawaZadzwoń: 22 118 91 25

Przystępne ceny oraz duża dokładność lakierowania i poprawek blacharskich pomimo dość szybkiego tempa pracy. Polecam tą firmę z czystym sumieniem innym osobom i firmom, które poszukują dobrych blacharzy i lakierników. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego na czas naprawy własnego to nie ma z tym problemu. Sam skorzystałem z wynajmu auta zastępczego na korzystnych warunkach.

Pół roku temu korzystałam z oferty tej firmy. Auto po wypadku potrzebowało solidnej pomocy blacharza i lakiernika. Okazało się, że fachowcy zatrudnieni w tej firmie znają się na rzeczy i bardzo szybko oraz sprawnie dokonali naprawy. Dodatkowo na czas naprawy wynajęłam auto zastępcze, którym jeździło się bardzo dobrze, a cała usługa nie kosztowała mnie wiele.

Miałem nieprzyjemną stłuczkę w mieście nie z mojej winy. Firma zapewniła fachową naprawę. Pojazd po usługach blacharskich i lakierniczych wygląda jak przed stłuczką. Ciężko dostrzec, że był uderzony i lakierowany. Widać, że w firmie pracują fachowcy, którzy potrafią dobrać lakier. Cała usługa została sfinansowana z ubezpieczenia OC sprawcy, więc nie musiałem za to zapłacić ani złotówki.

Wysoka jakość świadczonych usług, duża dokładność poprawek blacharskich i lakierniczych – to tylko niektóre atuty tej firmy. Mnie osobiście bardzo ucieszyło bezgotówkowe rozliczenie usługi z ubezpieczycielem. Firma wzięła praktycznie wszystkie formalności na siebie, dzięki czemu nie musiałem tracić czasu i nerwów.

W wyniku drobnej stłuczki w mieście konieczne było wyklepanie i lakierowanie lewych drzwi od strony kierowcy. Panowie z tego warsztatu podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Przywrócili drzwi do stanu sprzed zderzenia oraz dokładnie nałożyli na nie lakier. Dobór koloru był również idealny – nie widać, że drzwi są po naprawach blacharsko-lakierniczych.

Chciałem przemalować pojazd i zdecydowałem się na usługę lakierników zatrudnionych w tej firmie. Nie żałuję swojego wyboru, ponieważ Panowie spisali się na medal. Lakier został dobrany perfekcyjnie, a oprócz tego został nałożony w fachowy sposób. Widać, że lakiernicy zatrudnieni w tej firmie posiadają bardzo duże doświadczenie. Auto wygląda idealnie.